20.06.2024
 
בנייני העיר הלבנה, בשיתוף ישרוטל והפניקס יקימו מלון ברומא

 

 

 

שירות חדשות תיירות


חברת בנייני העיר הלבנה (White City Group) ממשיכה להרחיב פעילותה בתחום המלונאות באיטליה. השבוע רכשה את מבנה ויה דלה סקרופה 58, הממוקם במרכז רומא, בתמורה לכ-100 מיליון שקל, בשיתוף עם החברות הפניקס וישרוטל, שזו גם תנהל את המלון. בנייני העיר הלבנה, WCG תשנה את ייעוד המבנה למלון, ובכוונת השותפות להשקיע כ-80 מיליון שקל נוספים בעבודות שיפוץ והקמת 36 חדרי אירוח מרווחים וסוויטות גדולות עם מרפסות בעיצוב מותאם אישית. בקומת הכניסה עתידה להיפתח מסעדה עכשווית לצד לובי מעוצב בקפידה.

מבנה ויה דלה סקרופה משמש כיום בחלקו בניין משרדים וחלקו הנוסף לדירות מגורים וממוקם בסמוך לפנתאון ולפיאצה נבונה, הכיכר המרכזית באזור התיירותי של רומא. עם רכישת מבנה ויה דלה סקרופה, מעמיקה חברת בנייני העיר הלבנה את אחיזתה בבירת איטליה. המלון, ששטחו הבנוי יתפרס על כ-4000 מ"ר, יעבור שימור ושיפוץ כולל, ומיועד להיות מלון אולטרה יוקרה. עבודות התכנון והביצוע עשויות להימשך כשנתיים וקבלת קהל צפויה לשנת 2025. על פי הערכות, מחיר ממוצע ללילה בחדר סטנדרטי במלון יעמוד על כ-1000 יורו.

על תכנון המלון החדש יהיה אמון משרד QUINCOCES DRAGO & Partners ממילאנו.
כזכור, באוקטובר האחרון רכשו שלושת השותפות את מלון סאבוי בויה ונטו (Via Veneto), בסמוך לשגרירות האמריקאית בסכום של כ-62 מיליון יורו, אותו יהפכו למלון יוקרה בהשקעה נוספת של כ-15 מיליון יורו ואת בניין ויה אין ארצ'יונה. במקביל לעסקאות אלו, מצויה החברה במו"מ לרכישת 3 מלונות נוספים בעיר. 

 

01/06/2023