14.06.2024
 
קתאי: טיסה יומית בקו להונג קונג

 

 

שירות חדשות תיירות

 

חברת התעופה קתאי פסיפיק, חברת התעופה שבסיסה בהונג קונג המפעילה טיסות ישירות בקו תל אביב - הונג קונג, מודיעה על הגדלת תדירות טיסותיה בקו זה. החל מ-1 במרץ 2019, תפעיל קתאי פסיפיק טיסה יומית בקו.

חברת התעופה שבסיסה בהונג קונג החלה את פעילותה בישראל בחודש מרץ 2017 עם ארבע טיסות שבועיות, זאת בנוסף לתיגבור טיסות בעיקר במהלך חופשות חג הפסח וסוכות. על רקע הביקוש הגובר לטיסות, קתאי פסיפיק הגדילה בהצלחה את מספר טיסותיה בשנת 2018, והחל מעונת האביב של שנת 2019 תספק ללקוחות הישראליים תדירות גבוהה במעבר לטיסה יומית קבועה.

ג'ונתן ביילי, מנכ"ל קתאי פסיפיק ישראל, מציין כי הגדלת תדירות הטיסות  של קתאי פסיפיק בקו תל אביב - הונג קונג מבטאת את הצלחת הקו לישראל, ואת האמון וקבלת הפנים האוהדת של הצרכנים הישראליים. עוד מציין ביילי, כי לוח הזמנים היומי המשופר הופך את הקו לאחד מהקווים בעלי אחוזי הצמיחה המהירים ביותר שלנו אי פעם. הקו היומי יספק לנוסעי העסקים והפנאי גמישות רבה יותר בתכנון הנסיעות שלהם ומענה מקיף לצרכיהם.

הטיסות היומיות יופעלו על ידי מטוס איירבוס A350-900, שיתוגבר עם מטוס A350-1000 - המטוס החדיש והמתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית - בתקופות שיא במהלך השנה. לשני מטוסים מחלקות עסקים, פרימיום אקונומי ותיירים, Wi-Fi ומערכת בידור חדשנית בכל המחלקות.


 

 

 

 

23/10/2018