21.03.2018
 
ישרוטל אגמים ייפתח במארס לאחר שיפוץ

 

  

שירות חדשות תיירות

 

מלון ישרוטל אגמים צפוי להיפתח מחדש ב-15.3.2018 בתום שלושה חודשי שיפוץ מלא הכולל חדרים, שטחים ציבוריים, לובי, הקמת אולם אירועים וכנסים ובר הג'אספר 08, בר קוקטיילים בסגנון ניו-יורקי, בעלות כוללת של 30 מיליון שקלים.

שיפוץ מלון ישרוטל אגמים נעשה כחלק ממדיניות רשת ישרוטל לשמר את מצבם הפיזי הגבוה של מלונותיה, כדי להתאימם, בכל נקודת זמן, לסטנדרט המלונאי הגבוה ביותר, התואם את דירוג הכוכבים של כל מלון ומלון. כנגזרת למדיניות זו בוצע שיפוץ כולל מלון ישרוטל אגמים; החל מהחדרים במלון, דרך לובי הכניסה והשטחים הציבוריים ועד להקמה של אולם אירועים וכנסים ובר ג'אספר 08 - שינוהל על ידי רשת ישרוטל והבעלים של הג'אספר ג'ונס מתל אביב, הנחשב לאחד מהברים הטובים בישראל.

שיפוץ החדרים במלון בוצע בשני סבבים. הראשון, במהלך 2017, בו שופצו 84 חדרים זוגיים, משפחות וחדרים על המים בעלות של 9 מיליון שקלים. כעת משלים השיפוץ החדש את יתר החדרים במלון ומתאימם לעיצוב החדש שתואם את רוח המלון, בעלות כוללת של 17 מיליון שקלים. השיפוץ באזורים הציבוריים כלל עיצוב מחדש של לובי הכניסה ודלפק הקבלה ושדרוג השטח עצמו בצמחיה טרופית חיה המשתלבת עם קונספט המלון. בנוסף, נבנה בימים אלו אולם אירועים וכנסים חדש במלון בחזית המלון. השיפוץ של אזורים אלו מתוקצב ב-4 מיליון שקלים.

במרכז חלל הלובי ניצב פיק אפ בר באורך 14 מטר, הכולל סביבו 40 מקומות ישיבה, ולצידו פינות ישיבה סלוניות, פינות ישיבה פרטיות, מרפסת הפונה לבריכת המלון ובמה להופעות חיות. הבר פונה הן לאורחי המלון, והן לאורחים שמגיעים מן החוץ ותושבי אילת והסביבה.

ליאור רביב, מנכ"ל רשת ישרוטל: "כחלק ממדיניות הרשת, ישרוטל משקיעה כל העת בשיפוץ ושדרוג מלונותיה. אנו משקיעים הן בשיפוץ החדרים והן בשיפוץ השטחים הציבוריים, שכן אנו מאמינים שבכל נקודת זמן, כל אחד ממלונותינו צריך להיות הטוב ביותר בקטגוריה שלו, ופועלים כל העת כדי לשמר מצב זה. אנו מסוגלים על כן להציע לאורחינו, בכל אחד ממלונותינו, ללא קשר למועד בו נבנה המלון, חווית אירוח נעימה, איכותית ועדכנית".

 

 

 

 

 

26/02/2018