17.01.2018
 
איזיג′ט: טיסות המשך ממילנו מלפנסה

 

 

שירות חדשות תיירות

  

חברת הלואו-קוסט איזיג'ט הודיעה על הרחבת שירות Worldwide by easyJetהמאפשר חיבור טיסות החברה עם טיסות אחרות ליעדים מרוחקים, בנמל התעופה מלפנסה שבמילאנו. המשמעות היא שיחד עם החיבורים הקיימים המוצעים דרך נמל התעופה גטוויק שבלונדון, שליש מטיסות החברה יוכלו להתחבר לטיסות המשך של חברות אחרות המציעות טיסות לטווחים ארוכים, כמו גם לטיסות נוספות של איזיג'ט, והכל בהזמנה אחת.

Worldwide by EasyJet הושק בספטמבר 2017, ומאפשר ללקוחות לחבר את טיסות איזיג'ט עם טיסות לטווחים ארוכים המוצעות בנמל התעופה גטוויק שבלונדון על ידי חברות שותפות כמו ווסטג'ט ונורוויג'ן. מעתה יוכלו לקוחות החברה להתחבר בקלות דרך נמל התעופה מלפנסה מטיסת איזיג'ט לטיסה עם נורוויג'ן, Neos או טיסה אחרת של איזיג'ט. הטכנולוגיה שעומדת בבסיס האפשרות להציע טיסות המשך פותחה על ידי חברת Dohop ובזכותה ניתן להזמין טיסות המשך ישירות מהאתר easyJet.com.

איזי ג'ט תצרף חברות תעופה נוספות לתכנית טיסות ההמשך בתחילת שנת 2018, כשנכון להיום היא במגעים מתקדמים עם חברות תעופה מהמזרח התיכון, הרחוק ואחרות, והיא מתכננת להרחיב את השירות לנמלי תעופה אחרים בהם היא פועלת באירופה.

החברה הודיעה במפורש כי לא תעכב טיסות לטובת נוסעים בטיסות המשך. השירות יתאפשר רק במקרים של מינימום שעתיים וחצי בין הטיסה הנכנסת לטיסת ההמשך, כך שללקוחות יהיה די והותר זמן להחליף טיסה ו/או טרמינל. במידה והנוסע החמיץ את טיסת ההמשך, הוא יועבר לטיסה הזמינה הבאה.

 

 

 

20/12/2017