25.05.2018
 
נופש כשר בדולומיטים

 

 

שירות חדשות תיירות

 

חברת תור-פלוס, המתמחה בתיירות למגזר הדתי והחרדי, החלה השבוע לשווק חבילות נופש קיצי כשר של שבעה לילות בהרי הדולומיטים שבצפון איטליה. לצורך כך היא חכרה והכשירה מלון נופש בעיירת הסקי מלגה צ'יאפלה (Malga Ciapela) שלרגלי רכס מרמולדה ((Marmoalda, רכס ההרים הגבוה ביותר בדולומיטים. בהכשרת המלון לרמה של "כשרות מהודרת" השקיעה החברה כמיליון שקלים.

מיקומו של המלון, "נסיכת המרמולדה," מאפשר בימי הקיץ לצאת מפתח המלון למגוון רחב של טיולים ופעילויות לכל המשפחה ובהן: רכבל לפסגת הרכס, מסלולי הליכה ורכיבת אופניים, טיפוס הרים ועוד. במרחק נסיעה של שעות ספורות בנופים הרריים עוצרי נשימה ניתן לבקר בעיירת הנופש קורטינה ד'אמפצו או בעיר בולצנו, בירת דרום טירול.

דפנה כהן, מנהלת השיווק של תור-פלוס, מציינת כי החברה גייסה צוות שפים וטבחים שיכינו ארוחות קולינאריות ברמה גבוהה, הקימה במלון בית כנסת וחדר אוכל מוכשר ועוד. ליוצאים לטיולים תספק החברה כריכים, קפה, עוגה ושתיה חמה חופשית לאורך כל היום, ובשבתות פנסיון מלא עם קידוש מפואר ופינוקים נוספים.

במלון גם חדר כושר, ספא ובו ג'קוזי, סאונה ובריכה מקורה.

במבצע מוגבל לרגל תחילת המכירה מציעה תור פלוס את החבילות במחיר החל מ-3,980 שקלים לאדם בחדר זוגי, כולל טיסה, העברות ואירוח מלא, וזאת במקום מחיר של החל מ-5,780 שקלים שייגבה בהמשך.

 

 

14/05/2018