21.03.2018
 
איזיג′ט: צ′ק-אין עצמי לכבודת היד

 

 

שירות חדשות תיירות

 

חברת הלואו-קוסט איזיג'ט משיקה שירות חדש: צ'ק-אין עצמי לכבודת היד "Hands Free". השירות החדש יאפשר לנוסעים לבצע צ'ק-אין לכבודת היד בעמדת ה- Bag Drop (העמדה בה מבצעים צ'ק-אין למזוודות), והיא תקבל תיוג מועדף, כך שהנוסעים שבחרו בשירות יזכו לקבלת הכבודה מיד עם נחיתתם.

במחיר של 4 ליש"ט לנוסע יחיד, או 10 ליש"ט לקבוצה באותה טיסה, איזיג'ט מאפשרת לנוסעיה מסלול בו יהיו משוחררים מלשאת את מטען היד שלהם בשדה התעופה או לעמדות הבידוק הביטחוני. מטען היד בצ'ק-אין עצמי, יהיה בין המטענים הראשונים שיימסרו לאחר הנחיתה.

נוסעים שרכשו את השירות יקבלו מיכלי פלסטיק קטנים בהם יוכלו לאחסן את הפריטים ההכרחיים עבורם כדי שיהיו זמינים עבורם במהלך הטיסה, והם יוכלו כמובן גם לשאת עמם כל פריט שקנו בדיוטי פרי. נוסעים שרכשו את השירות יקבלו גם עדיפות בעלייה למטוס, והם יוכלו לעלות מיד אחרי נוסעים שרכשו את שירות "ספידי בורדינג" המאפשר עדיפות בעלייה למטוס.

איזיג'ט השיקה את השירות החדש בצרפת באביב האחרון והוא נחל הצלחה רבה, עם למעלה מ-9,000 נוסעים שבחרו בשירות תוך 4 שבועות בלבד. כתוצאה מכך החברה החליטה להרחיב את השירות לכלל הרשת שלה (כולל נתב"ג), למעט בנמל התעופה גטוויק שבלונדון.

 

 

 

 

30/08/2017