21.03.2018
 
טכנולוגיית מעקב משופרת אחר תנועת מטוסים בעולם

 

 

שירות חדשות תיירות

 

The Weather Company, שבבעלות IBM, משפרת את שירותי המידע שלה בתחום פעילות הטיסות הכלל-עולמית, ומוסיפה מעקב בזמן אמת אחר תנועת מטוסים, בעזרת מידע המתקבל מ- FlightAware. הכלי המשולב, WSI Fusion, יספק התראות מוקדמות אודות שינויים בטיסות, נמלי תעופה ומרחבים אוויריים, ויאפשר לחברות תעופה לתכנן ולעקוב אחר טיסות - תוך אופטימיזציה של פעילותם וצמצום ההשפעות של שיבושים חיצוניים. FlightAware מספקת מידע מ-12,000 נקודות מעקב אוטומטיות (ADS-B) הכוללות משדרים קרקעיים ב-160 מדינות.

The Weather Company תשלב את נתוני הטיסות עם מידע מזג האוויר ותחזית מזג האוויר אותם היא מעבדת בזמן אמת, שהוגדרו לא מכבר ככלי התחזית המדוייק בעולם - על מנת להציע תובנות מוקדמות ככל האפשר והמלצות לפעולה המאפשרות לחברות תעופה לקבל החלטות מושכלות יותר אודות צוותים ונוסעים כאחד. באמצעות שיתוף הפעולה, תיהנה The Weather Company מנתוני מעקב מתמיד אחר תנועת מטוסים בכל העולם.

ADS-B היא טכנולוגיית מעקב שבה קובע מטוס באופן אוטומטי את מיקומו ומשדר אותה, על מנת שאפשר יהיה לעקוב אחריו. המידע יכול להתקבל במגדלי פיקוח כתחליף לנתוני רדאר - או להיקלט על ידי כלי טייס אחרים, על מנת לספק התראה אודות התקרבות מסוכנת בין כלי הטייס, ולאפשר לטייסים לנקוט בפעולה יזומה.

 

 

 

20/08/2017