21.03.2018
 
ישראייר: מיזם לבעלי מוגבלויות

 

שירות חדשות תיירות

 

חברת ישראייר משיקה מיזם תיירותי חדש בשם "כל הדרכים" - תיירות נגישה, המציעה שירותי תיירות לאנשים עם מוגבלויות מכל הסוגים.

המיזם הוקם כבר לפני מספר חודשים בשיתוף עם טל קארו, אבא לנער עם צרכים מיוחדים שמרבה לצאת לחופשות, טיולים וטיפולים רפואיים בחו"ל הנתקל בקשיים רבים לאורך השנים.

טרם הפנייה ללקוחות התבצעה עבודת הכנה רבה הכוללת סיורי הכנה ביעדים ספציפים על-מנת לוודא שאכן המוצרים תואמים לקהל היעד, היערכות תפעולית למול חברות תעופה וחברות הסעות שונות ועוד.

טל קארו, מנהל המיזם: "אנו נוהגים לצאת עם בנינו לחו"ל לטיפולים רפואיים, לחופשות וטיולים. למרות ניסיוני הרב והיכרותי עם תחום התיירות נתקלנו לא אחת בקשיים לאתר מידע על נגישות ביעדים אליהם נסענו. החלטתי להיכנס כשותף במיזם עם ישראייר לאחר שחזרנו מחופשה באחד מאיי יוון, בה הזמנו נופש במלון "נגיש" שהסתבר כי הוא כלל לא נגיש בכל שטחיו הציבוריים (חדרי אוכל, ברכה, חוף ים, אולם מופעים וכו'). אנו ניתן מענה אמיתי לכל אוכלוסיית האנשים בעלי המגבלות או הצרכים המיוחדים בישראל, ותאפשר להם לטוס לחו"ל בראש שקט ובטוח". 

כל הדרכים מספקת הן לבעלי המוגבלויות מכל סוג והן למשפחה או מלווה, מגוון שירותי תיירות בהתאמה אישית, המתבססת על הבנת המגבלות והמוגבלויות של הלקוח, צרכיו הספציפיים וצרכי מלוויו. השירותים כוללים בין היתר כרטיסי טיסה, העברות (רגילות וייעודיות), מלונות בעלי חדרים נגישים ייעודיים וידידותיים לנכים וחדרים רגילים למלווים ומגוון שירותים נוספים. בשלב זה נותנת כל הדרכים פתרונות מותאמים וחבילות למספר יעדים כגון ורנה, ברלין, פראג רודוס ועוד, ובהמשך תרחיב את סל המוצרים גם ליעדים נוספים.  

 

 

 

 

23/07/2017