25.07.2024
 
אשת טורס: לראשונה, טיול למשפחות גאות

 

 

שירות חדשות תיירות

 

חודש יוני הוא חודש המודעות לזכויות הקהילה הגאה ובו מתרכזים שלל אירועים, מופעים ומצעדי גאווה בישראל. לקראת חודש הגאווה משיקה חברת התיירות אשת טורס מוצר ייחודי וייעודי לקהילה הגאה: טיול מאורגן להולנד ועמק הריין המיועד למשפחות גאות. יוביל אותו מדריך מומחה ליעד, שגם הוא חבר הקהילה הגאה.

הטיול יאפשר למשפחות גאות שרוצות לבלות בחברת משפחות אחרות עם תא משפחתי דומה להרגיש במרחב בטוח וטבעי. הייחודיות של הטיול בין היתר במסלול הכולל גם אתר מורשת ותרבות המספר את סיפורה של הקהילה הגאה העולמית ושל המאבק להכרה ושוויון זכויות מלא: אתר Homomonument - אנדרטה הממוקמת בלב העיר אמסטרדם, על גדת אחת התעלות, המספרת את סיפורם של הומואים ולסביות שנרדפו רק על רקע נטייתם המינית וקוראת לסובלנות והכרה. משך הטיול שבעה ימים על בסיס לינה וארוחת בוקר, כשהמחיר ההתחלתי יעמוד על כ-1,249 דולר לאדם בחדר זוגי.

לדברי החברה, "מסלול הטיול נבחר בקפידה על מנת ליצור טיול מעניין ומרתק מבחינת התוכן, ויחד עם זאת לתת מענה גם לצורכי הילדים ולהעניק להם מגוון אטרקציות מהנות. הבחירה באמסטרדם ובקלן לא הייתה מקרית, שתיהן נחשבות לבירות אירופאיות פורצות דרך בכל הקשור לקבלה של הומואים ולסביות. הולנד הייתה בין המדינות הראשונות בעולם לאשר נישואים גאים ואילו קלן הייתה בירת תרבות גאה בשנות ה-90".

 

 

 

04/06/2017