25.07.2024
 
לופטהנזה: מגזינים ועיתונים דיגיטליים לנוסעים

 

 

שירות חדשות תיירות

 

לופטהנזה מציעה כעת למעלה מ-250 כתבי עת ועיתונים דיגיטליים ב-18 שפות. כתבי העת והעיתונים המוצעים מכסים קשת רחבה של נושאים, החל מספורט, חדשות, מכוניות וכלה בתיירות, רכילות, מוזיקה, מזון ועיתונים ומגזינים לילדים. הכותרים זמינים לנוסעי לופטהנזה החל משלושה ימים לפני הטיסה. בעברית מוצעת כרגע רק מהדורה דיגיטלית של 'הארץ'.

כדי להוריד את המגזינים והעיתונים, על הנוסעים בחברה לגלוש לאתר lh.com/eJournals באפליקציית לופטהנזה, להזין את שמם ואת קוד הזמנת הטיסה / מספר כרטיס הטיסה שלהם. לאחר מכן, יוכלו לבחור את העיתונים והמגזינים המועדפים עליהם, להוריד ולשמור אותם במכשיר אלקטרוני מתאים שברשותם. חומר הקריאה שנבחר יהיה זמין בעבורם כקובץ PDF לזמן בלתי מוגבל, גם לאחר הטיסה.

בכל טיסה יוכלו הנוסעים לבחור בין כתב עת / עיתון אחד לבין 20 כאלה, בהתאם למחלקה בה הם טסים. הבחירה תתבצע כאמור החל משלושה ימים לפני מועד הטיסה ועד סוף הטיסה. אם ירצו בכך, יוכלו הנוסעים להוריד עיתונים דיגיטליים נוספים בתוספת תשלום.

חומרי קריאה מודפסים יוצעו עדיין בטרקליני לופטהזה ובמחלקות הראשונות בטיסותיה הארוכות. כמו כן, תמשיך החברה להציע גרסאות מודפסות של כתבי עת במחלקות העסקים בטיסות בין-יבשתיות. פרט לכך, יוצעו עיתונים לכל נוסעי לופטהנזה בנמלי התעופה הביתיים של החברה בפרנקפורט, מינכן, ובנמלי התעופה בברלין, שטוטגרט, המבורג ודיסלדורף. את העיתונים ניתן לקבל במספר נקודות חלוקה מרכזיות.

 

 

 

18/01/2017